Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.
Etkinlik

VEF Online Yurtdışı Lise Fuarı

Dünyanın en iyi liselerininin yurtdışı eğitim hayali kuran öğrencilerle bir araya geldiği VEF Online Yurtdışı Lise Fuarı seni bekliyor. Fuarda ücretsiz yerini al.

25 -> 26 - Şub
16.00 - 20.00
VEF Online Yurtdışı Lise Fuarı

25- 26 Şubat tarihleri saat 16:00 - 20:00 arasında gerçekleşecek olan VEF Online Yurtdışı Lise Fuarı’nda Türkiye’nin dört bir yanındaki öğrenciler ve velileri dünyanın en iyi liselerinden gelen temsilcilerle bir araya geliyor. Fuara katılan öğrenciler yurtdışında yaşam, eğitim, konaklama, yeme-içme ve kampüs olanakları gibi merak ettikleri tüm soruların cevaplarını alanlarında uzman kişilerden alabilecekler. Öğrenciler uzun süredir hayalini kurdukları yurtdışı eğitim hakkında her detayı öğrenirken aynı zamanda hem eğlenip hem de birbirinden özel hediyelerin sahibi olabilecekler. 

Etkinlik Sırasında Seni Bekleyen Avantajlar

  • Tüm öğrencilerin ihtiyaçları ve becerileri doğrultusunda eğitim haritası oluşturma,
  • Merak ettiğiniz tüm sorulara en şeffaf haliyle cevap verilmesi,
  • Okul ve konaklama fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi, 
  • Yaşam koşulları ve kampüs olanakları,
  • Fuar günü fuara özel indirimlerle yurtdışındaki okullara direkt kayıt şansı,
  • Fuarda kayıt yaptıran öğrencilere 5000 USD/CAD/EUR/GBP değerinde burs,
  • Fiziki fuarlarda yararlanılabilecek tüm imkanlar ve daha fazlası.


VEF Online Yurtdışı Lise Fuarı 25-26 Şubat’ta! Yurtdışı eğitim hayallerinin kapısını aralamak için sen de fuarda yerini al. Hem bilgi edinirken hem de sana özel burs & indirim fırsatlarından faydalan. Şimdi ücretsiz kaydol! Fuarda görüşmek üzere…


25 -> 26 - Şub
16.00 - 20.00

Etkinliğin tarihi geçmiştir. Kayıt olamazsınız!

wp