Work & Study

Neden Dubai’de Work and Study Yapmalısınız?

Görkemiyle, şatafatıyla, renkli hayatıyla Dubai’de dopdolu zaman geçir, eğitim alırken bir yandan da çalışarak masraflarını karşılama imkanı bul! Neden  Dubai’de Work and Study Yapmalısınız? 2 milyon popülasyona sahip olması ve bu popüslasyonun %85 inin İngilizce konuşan turistlerden oluşması, Son 10 yılda atak yapıp hızla gelişmeye devam ... Devamını Oku »

İrlanda’da Dil Eğitimi Alırken Çalışabileceğinizi Biliyor muydunuz ?

İrlanda İrlanda Cumhuriyeti’nin başkenti Dublin’dir. Dublin aynı zamanda İrlanda’nın en büyük şehridir. Viking yerleşimlerinin merkezi olarak kurulan şehir, Orta Çağ’dan beri İrlanda’nın başkentidir. BBC’nin 2003 yılında, Avrupa genelinde 112 uyguladığı bir ankette, Dublin, Avrupa’nın yaşanacak en iyi başkenti, İrlanda ise Avrupa’nın en mutlu ülkesi seçilmiştir. Şehir ... Devamını Oku »

Work and Study in London programına kimler katılabilir

Work and Study programında örgencilerden universiteden herhangi bir not ortalaması istenmez. Katılımın temel sartı programa katılacak örgencilerin ingilizce seviyesi olarak en az Pre-intermediate seviyesini tamamlamıs olmalarıdır. Work and Study programına katlımda universite ogrencisi olma zorunlulugu yoktur.(Eger universite ogrencisi degilseniz lutfen bizimle irtibata gecerek durumunuzu anlatın) Work ... Devamını Oku »